Chcete získat část svých peněz zpět ?

Kromě nárazových slevových akcí, o kterých pravidelně informujeme na těchto stránkách a Facebooku, máme pro Vás připraveny dva základní stálé bonusové programy. Vaše spokojenost je naší spokojeností. Proto chceme naše zákazníky dobře ocenit a část vynaložených peněz na nákup zboží v prodejně OBKLADY LIBEREC vrátit jako odměnu zpět. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili.

IKONA-CESTA

Rozhodli jste se nakoupit sortiment obkladů a dlažeb právě u nás. A to je správné rozhodnutí. Rádi bychom Vám vrátili 10% z investované částky zpět. Vyžádejte si u prodejce bonusový voucher a ten následně vyplněný předejte Vašemu kolegovi v práci, kamarádovi či někomu z rodiny, prostě někomu, o kom víte, že půjde také nakupovat tento sortiment. Dostaví – li se takový klient k nám, do prodejny OBKLADY LIBEREC a zrealizuje svůj obchod, vrátíme Vám 10% jeho útraty na Váš účet.

IKONA-BONUSOVÝ-KDE-NÁS-NAJD

Možná jste ten typ člověka, který komunikuje se svými přáteli spíše elektronicky. Nesmutněte, i na Vás myslíme a chceme Vám za Vaši věrnost vrátit část vynaložených peněz za nákup sortimentu v prodejně OBKLADY LIBEREC zpět. Na stránce tohoto bonusu je připraven speciální formulář, kterým pošlete email Vašemu kolegovi v práci, kamarádu či členům rodiny, prostě někomu, o kom víte, že bude také nakupovat takový sortiment. Tento email přijde i nám a my budeme vědět, že jste to udělali. Dostaví -li se potom adresát do naší prodejny a zrealizuje obchod, vrátíme Vám 10% z jeho útraty na Váš účet.

PRŮHŮEDNÁ-IKONA-AKCE

Sleva na obklady 3 %

Jste živnostník, obchodní firma či pouhý koníčkář, který pomáhá svým přátelům a klientům s realizací interieru, pokládkou či návrhem designu? Zrealizujte u nás svůj první obchod a získáte trvalou věrnostní slevu 3% na jakýkoliv sortiment obkladů nabízených obchodem OBKLADY LIBEREC. Tato sleva se navíc kombinuje se všemi časovými slevami a bonusovými programy. Můžete se tak dostat na opravdu unikátní ceny našeho sortimentu.

PRŮHŮEDNÁ-IKONA-AKCE

Sleva na dlažby 5 %

Jste živnostník, obchodní firma či pouhý koníčkář, který pomáhá svým přátelům a klientům s realizací interieru, pokládkou či návrhem designu? Zrealizujte u nás svůj první obchod a získáte trvalou věrnostní slevu 5% na jakýkoliv sortiment dlažeb nabízených obchodem OBKLADY LIBEREC. Tato sleva se navíc kombinuje se všemi časovými slevami a bonusovými programy. Můžete se tak dostat na opravdu unikátní ceny našeho sortimentu.