interier SCRATCH
RODARI

IKONA-DLAŽBY-100x100

Obklady do koupelny, dlažby, obklady za kuchyňskou linku, kamenné obklady, kuchyňské obklady, mozaiky do koupelny. Dlažba na terasu i do obývacího pokoje. Toto jsou nejčastější slovní spojení, která dle SEO analýzy zadávají klienti do vyhledávačů a hledají sortiment obkladů, který nakonec naleznou v naší prodejně Obklady Liberec. Neváhejte proto vybírat a s důvěrou nás oslovit.

IKONA-BONUSOVÝ-PROGRAM

Hlavním cílem našich služeb je spokojený zákazník. Proto se snažíme přinášet i pestrou paletu nápadů a programů, kterými dokážeme část utracených peněz vrátit věrným zákazníkům zpět. Získáte mnoho výhod za nakoupené obklady, dlažby, koupelnové vybavení, WC či bidety. Vše zakoupíte v naší prodejně Obklady Liberec. Nákladní ulice č.p. 431 – u vlakového nádraží.

IKONA-BONUSOVÝ-KDE-NÁS-NAJD

Nenajdete v Liberci lepší prostor pro pohodlný výběr obkladů i dlažeb a zároveň luxusní servis při manipulaci a nakládce již zakoupeného zboží. Oceníte výhodu parkování a nákladové rampy. Spokojeně zakoupíte, uskladníte a odvezete svůj sortiment obkladů, dlažeb či sanitárního vybavení. Objevíte nejlevnější obklady, nejlevnější dlažby, umyvadla, sprchové kouty i vany.

 

PETR NÝVLT

+420 721 222 806

Nabízí služby v oboru stavebnictví, obkladačství, pokladačství a zednictví. Provádí rekonstrukce, koupelen, bytových jader, bytů a chalup, montáž keramických obkladů, dlažby a dlaždic.